Telefon: 0 212 511 04 11  - 527 84 14

E-mail: info@joytekstil.com

Hakkımızda

JOY TEKSTİL 1972 yılından beri tekstil promosyon ve iç giyim konusunda faaliyet göstermektedir. Kendi üretimimiz olan ürünlerimizde ağırlık T-Shirt, Sweat Shirt olmak üzere tüm bay ve bayan ve çocuk çamaşır çeşitleri bulunmaktadır. Promosyon ürünlerimizde, siparişleriniz isteğe bağlı olarak serigraf baskılı, transfer baskılı ve işlemeli olarak temiz, seri ve adet sınırı olmaksızın gününde teslim edilir.

T-Shirt: %100 pamuk ipliğinden reaktif boya, temiz işçilik, muhtelif bedenlerde sınırsız renk seçeneği, isteğe göre baskı ve nakış işleme uygulanır.

Sweat Shirt: iki iplik, üç iplik, 0 yaka,V yaka veya polo yaka, muhtelif renk ve modellerde işleme veya baskı uygulanır. Yüksek adetli promosyonlara kısa surede hizmet verilir

Polo Yaka: %100 pamuk pike dokuma sanforlu kumastan baskılı veya islemeli sınırsız renkte temiz isçilik, istenilen adette hizmet verilir.

Tekstil ağırlıklı imalatçı olarak faaliyet göstermekte olan firmamız son yıllarda promosyon siparişlerinde çok büyük bir talep artışı olduğundan bu sektörde yatırımlarını sürdürmektedir.

COPYRIGHT 2021 | JOY TEKSTİL